Leasing

Leasing jest nowoczesną, najszybszą i efektywną ekonomicznie formą finansowania. Olbrzymie korzyści płynące z leasingu sprawiają, że jest to właściwa i dobra droga do pomnażania swoich zysków i utrwalania swojej pozycji na rynku. 

Samochodowe

Nowy samochód w Twojej firmie

Samochód jest jednym z podstawowych narzędzi w każdym biznesie. Jeśli szukasz dla siebie konkretnego pojazdu pomożemy Ci go znaleźć.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi Leasingodawcami i Bankami, mając szeroki wachlarz ofert jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie. Dzięki wypracowanym ścieżkom postępowania uprościmy i skrócimy do minimum uzyskanie finansowania. Działamy na terenie całej Polski.

PYTANIA? DZWOŃ ŚMIAŁO!
514 299 865

Nieruchomości

Wybierz prestiżowe miejsce

Leasing nieruchomości oferujemy przedsiębiorcom posiadającym nieruchomości komercyjne, a także wszystkim planującym je nabyć.

Umowa leasingowa podobna jest w swej konstrukcji do umowy najmu lecz wzbogacona jest o prawo do zakupienia przedmiotu umowy po z góry ustalonej cenie po zakończeniu umowy leasingowej.

PYTANIA? DZWOŃ ŚMIAŁO!
514 299 865

Wyposażenie

Profesjonalny sprzęt to podstawa

Wyposażenie też może zwiększyć płynność finansową Twojej firmy.

Pomysłowe i stylowe wyposażenie biura to nie lada wyzwanie. Chcąc zrobić wrażenie na naszych klientach lub partnerach biznesowych powinniśmy zadbać o miejsce, w którym ich przyjmujemy. Efektowne i estetyczne wnętrza robią nie tylko wrażenie, ale pomagają osiągnąć zamierzony przez nas cel.

PYTANIA? DZWOŃ ŚMIAŁO!
514 299 865

Urządzenia i maszyny

Rozwijaj się i swoją firmę

Używana czy nowa? Bądź krok do przodu przed konkurencją!

Leasing przeznaczony dla wszystkich rodzajów firm. Zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i spółki cywilne oraz prawa handlowego mogą skorzystać z finansowania maszyn i urządzeń.

PYTANIA? DZWOŃ ŚMIAŁO!
514 299 865